środa, 12 grudnia 2012

Błyszczyk Dior Addict

Witajcie Kochani!


Przepraszam za tak długą przerwę ale miałam trochę problemów zdrowotnych. Teraz będę nadrabiała nieobecność. 

Dzisiaj prezentuję wam cudowny błyszczyk firmy Dior. Lubię eksperymentować z kolorami ust chociaż najczęściej wybieram te nude. Najczęściej mocno brokatowe z tego względu, że brokat optycznie je powiększa. Jest to doskonały trick dla tych dziewczyn, których natura nie obdarzyła obfitymi ustami :).
Błyszczyk od Diora spełnia wszystkie moje wymogi. Łatwo się rozprowadza jego pędzelek pomaga w precyzyjnym nakładaniu, ma wspaniałą konsystencję i miliony migoczących drobinek.Od producenta Dior Addict Ultra Gloss:Nowy błyszczyk Dior Addict Ultra Gloss ma zapewnić ogromny komfort noszenia. Jegoformuła została wzbogacona w kompleks z krystalicznych żelowych olejków, dzięki czemu łatwo się rozprowadza i tworzy na skórze przylegającą, przyjemną i delikatną powłokę. Ta niewyczuwalna warstwa jest bardzo elastyczną strukturą, która porusza się wraz z ruchem ust. Zawarte są w niej pigmenty i składniki aktywne, które zapewniają komfort i trwały blask.


Marka postarała się także o możliwie największy blask. Zainspirowana projektorami wymyśliła kompleks Spotlight ShinePowstał on z nowatorskiego połączenia szklanych mikroperełek, otoczonych krystalicznym eliksirem o intensywnej sile refrakcji. Kompleks ten działa jak nanoprojektor i dziesięciokrotnie zwiększa odbijanie światła, rozświetlając wargi nadzwyczajnie intensywnym blaskiem. Poprzez odpowiednio dobraną formułę i połysk, podobnie jak w malarstwie iluzjonistycznym, kolor zostaje wydobyty, a usta stają się wyraźnie powiększone.Zdjęcie nawet w 50 % nie oddaje prawdziwego efektu

Numer PEARL 267
Dior Addict Ultra Gloss- 135zł

Pozdrawiam!

1 komentarz:

  1. Gdybym tylko nie miała urazu do drobinek... Ale oczywiście błyszczyk sam w sobie wygląda bardzo ładnie! :-)))

    OdpowiedzUsuń